Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Obchodě-technický specialista / specialistka nabídek v oblasti měření tlaku a teploty
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Technika, elektrotechnika a vývoj
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe Absolvent
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 13-03-2024
Datum ukončení 12-05-2024
Země Česká republika
Kraj Praha
Okres 0
Město / měst. část Studánková 395, Praha-Újezd

"TMV SS", spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem měřicích a diagnostických přístrojů pro energetiku a průmysl. Nabízíme široké spektrum specializovaných přístrojů pro oblast energetiky, průmyslu, výzkumu a vědy. Provádíme servis a kalibraci techniky. Součástí aktivit je i vývoj aplikací „na klíč“, školení a certifikaci personálu.

Naše společnost hledá kvalifikovaného a kreativního jedince.

Více informací o společnosti naleznete na www.tmvss.cz.

Náplň práce:

  • stanovení vhodných typových řad přístrojů pro zákazníka na základě jejich požadavků
  • modifikace přístrojů a příslušenství podle specifikací projektu zákazníka
  • komunikace s klienty a poskytování technické podpory
  • práce v týmu na řízení projektů

Požadujeme:

· SPŠ / SŠ / VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy

  • základní uživatelská schopnost práce s PC a systémy MS Windows 10, 11 a Office 2016 a výš.
  • znalost technologií pro měření tlaku a teploty je vítána
  • schopnost orientace v projektové dokumentaci
  • komunikativnost a schopnost jednat s klienty
  • aktivní znalost AJ

Výhodou:

· praxe

  • PŘ sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

· práci na plný úvazek

· benefity: stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook

· práce v menším kolektivu

Místo práce: Studánková 395, Praha-Újezd

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vaclav.straka@tmvss.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 327 993 - Václav Straka.

Datum zveřejnění: 13-03-2024 12:07:28

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.