Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Skladník / skladnice
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Logistika a doprava
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 23-04-2024
Datum ukončení 22-06-2024
Země Česká republika
Kraj Olomoucký kraj
Okres Olomouc
Město / měst. část Olomouc

Zahradnické centrum Olomouc

Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce bavila a přinášela radost.

Více informací o společnosti naleznete na www.florcenter.cz .

Náplň práce:

· příjímání materiálových zásob a zásob zboží do skladu

· obsluha manipulační techniky - Vysokozdvižný vozík a paletovací vozíky

· umisťování přijatých zásob do regálů a míst na to určených, označování uskladněného materiálu a zboží informačními štítky.

· potvrzování dodacích listů

· spolupráce při provádění inventur

· práce s PC

· vedení evidence skladových zásob prostřednictvím výpočetní techniky

· komunikace s obchodním oddělením

· komunikace se zákazníky při výdeji zboží

· dodržování bezpečnostních a protipožárních předpisů a opatření na pracovišti

· udržování čistoty a pořádku na pracovišti

· v mimosezónní době spolupráce s obchodním týmem při výzdobě zahradního centra

Požadujeme:

· SOU/SŠ vzdělání

· praxe na obdobné pozici je výhodou nikoli podmínkou

· znalost skladových procesů a technologií výhodou

· oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku výhodou - pokud nemáte zařídíme

· základní znalost práce na PC

· odpovědný přístup, chuť pracovat

· ochotu učit se novým věcem

· trestní bezúhonnost

· zodpovědný a samostatný přístup k práci

· flexibilita, přesnost, spolehlivost, zručnost

Nabízíme:

· dlouhodobou spolupráci na HPP

· zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu

· stabilní zaměstnání

· zaměstnanecké výhody

· příjemný pracovní kolektiv

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jan.duxa@florcenter.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 604 482 931.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Datum zveřejnění: 23-04-2024 16:53:57

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.