Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Accountant/Samostatná účetní – Praha
Společnost Contract Administration s. r. o.
oddělení
Kategorie Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 26-05-2017
Datum ukončení 25-07-2017
Země Česká republika
Kraj Praha
Okres Praha 7
Město / měst. část

Co budete dělat:

  • Zpracování měsíční účetní agendy pro klienty (ve spolupráci se Seniorem/Supervisorem)
  • Zodpovědnost za klienta od A do Z (vč. zadávání prvotních dokladů)
  • Komunikace s klienty v souvislosti se zpracování měsíční agendy (také v angličtině spíše emailem)
  • Příprava účetních a finančních výkazů (ve spolupráci se Seniorem/Supervisorem)
  • Příprava účetních reportů pro klienta dle schváleného processingu i adhoc reportů dle požadavků klienta
  • Aktivní podpora ostatních členů týmů dle pokynů Seniora/Supervisora

Hledáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na účetnictví, daně či finance)
  • praxe na obdobné pozici, praxe v oblasti outsourcingu výhodou
  • Schopnost samostatné práce, zpracovávání účetních dokladů
  • Zkušenosti s účetními software, znalost ABRA G3 výhodou
  • dobrou orientaci v české účetní a daňové legislativě a analytické schopnosti
  • dobrou znalost anglického jazyka (B1)

Nabízíme:

  • Zajímavou, pestrou, samostatnou a zodpovědnou práci pro naše mezinárodní i lokální klienty,
  • Přímý kontakt s klienty i v cizích jazycích (hlavní komunikační jazyk ENG)
  • Výhody mezinárodní poradenské sítě,
  • Velmi přátelské a příjemné prostředí
  • Pestrou škálu benefitů (stravné – 100,-/den; příspěvky na jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce a mnohé další)
  • 3 dny Sickdays, až 5 dní dovolené navíc dle odpracovaných let
Datum zveřejnění: 26-05-2017 14:02:17

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.