Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Pracovník/ce úklidu (Brno - střed) - 1x týdně
Společnost Raccoon - cleaning service s.r.o.
oddělení
Kategorie Služby
Typ pracovního poměru: Brigáda
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Základní
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 12-07-2018
Datum ukončení 10-09-2018
Země Česká republika
Kraj Jihomoravský kraj
Okres Brno
Město / měst. část Brno-střed
  • NÁPLŇ PRÁCE
    • úklid společných prostor domu (provádí se 1x týdně)
      • zametání​
      • stírání podlah
      • stírání prachu (vnitřní parapety, zábradlí, vchodové dveře, výtahová kabina atd.)
    • zametení parkoviště a sběr odpadků (provádí se 1x měsíčně)
    • v domě probíhá částečná rekonstrukce
    • pracovní doba - cca 4 hodiny/den
    • pracovní úvazek - 1x týdně
    • nástup - dohodou

    NABÍZÍME
    • jednoduchou, klidnou a pravidelnou práci s podporou provozního pracovníka

    • zaškolení do metodiky úklidu a použití úklidové chemie

    • vhodné jako přivýdělek pro důchodce a ženy na MD

    • brigádu (dohoda o provedení práce)

    • možnost navýšení úvazku i o nárazové práce

    • mzda - 1 400 Kč/měsíc hrubého

    POŽADUJEME
    • čistý trestní rejstřík

    • spolehlivost a samostatnost

Datum zveřejnění: 11-07-2018 16:10:30

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.