Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Strojveduci
Společnost Interim Süd Gmbh
oddělení
Kategorie Technika, elektrotechnika a vývoj
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah Od 30000 Kč měsíčně
Provoz Třísměnný provoz
Minimální vzdělání Základní
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 5
Datum zveřejnění 03-08-2018
Datum ukončení 02-10-2018
Země Česká republika
Kraj
Okres
Město / měst. část

My sme Interim Süd GmbH Personalna agentura v Nemecku, Wallersdorf 94522, hladame Strojveduceho. Mesacna mzda od 1100€ Mesacne /Netto,+nadcasy, pracovne zmeny+ moznost preplatenie cestovnych nakladov.

Napln prace:

-obsluha hotovych drevennych dielov
- dokumentacia pri chybovej hlaske stroja
- kontrola Stroja
- dodrzanie Terminov
-kontrola kvality

Nutnostou je ovladanie Nemeckeho jazyka na urovni B1. Moznost komunikovat s Personalistkou v Ceskou jazyku na Tel.c: 0049 176 821 749 61 Pondelok az Stvrtok od 07:30 do 16:30 a v Piatok od 07:30 do 13:30

V pripade zaujmu posielajte zivotopise len v Nemckom jazyku na E-Mailovu adresu: wallersdorf@interim-zeitarbeit.de

Ihre Aufgaben:
•Bedienen von industriellen Holzfertigungsanlagen
•Funktionsstörungen der Maschinen analysieren, beheben und dokumentieren
•Überwachung und Instandhaltung der Maschine
•Einhaltung von Terminen und Maßkontrollen
•Erstellung und Testung von Profilprogrammen
•Qualitätskontrolle der erstellten Produkte

Das bringen Sie mit:
•Erfolgreich abgeschlossene handwerkliche Ausbildung, idealerweise im Bereich der Holzbearbeitung oder Mechatronik
•Erfahrung in Führung und Wartung von Fertigungsmaschinen
•Einsatz und Lernbereitschaft
•Selbstständigkeit und technisches Verständnis
•Teamfähigkeit, Flexibilität und Motivation

Sie haben Interesse? Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftige Bewerbung!

Datum zveřejnění: 03-08-2018 09:29:50

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.