Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Podnikovy mechanik, DE
Společnost Interim Süd Gmbh
oddělení
Kategorie Technika, elektrotechnika a vývoj
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah Od 35000 Kč měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Základní
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 3
Datum zveřejnění 03-08-2018
Datum ukončení 02-10-2018
Země Česká republika
Kraj
Okres
Město / měst. část Nemecko, Wallersdorf 94522

My sme Interim Süd GmbH Personalna agentura v Nemecku, Wallersdorf 94522, hladame Podnikoveho Mechanika. Mesacna mzda od 1.400€ Mesacne(36 000CZK) /Netto,+nadcasy, pracovne zmeny+ moznost preplatenie cestovnych nakladov.

Napln prace:

-Montaze a demontaze strojov
- cakanie na opravu stroja a poziadavky od produkcie
-priprave pre instalacne prace
-zospovednost za technicku schopnost dtrojov

Nutnostou je ovladanie Nemeckeho jazyka na urovni B1. Moznost komunikovat s Personalistkou v Ceskou jazyku na Tel.c: 0049 176 821 749 61 Pondelok az Stvrtok od 07:30 do 16:30 a v Piatok od 07:30 do 12:30

V pripade zaujmu posielajte zivotopise len v Nemckom jazyku na E-Mailovu adresu: wallersdorf@interim-zeitarbeit.de

Ihre Aufgaben:
Wartung und Reparatur der Produktionsanlagen
•Vorbeugende Instandhaltungsarbeiten
•Durchführung von technischen Verbesserungen
•Montage und Demontage vom Maschinen
•Verantwortung für die technische Verfügbarkeit der Anlagen und Maschinen

Das bringen Sie mit:
•Abgeschlossene Ausbildung zum Industriemechaniker / Schlosser (m/w)
•Technisches Verständnis, Lesen und Interpretieren von technischen Zeichnungen
•Strukturierte Arbeitsweise, Eigeninitiative und Qualitätsbewusstsein
•Mehrjährige Berufserfahrung
•Positive Grundeinstellung
•Interesse und Verständnis für moderne, EDV- gesteuerte Produkttechnik
•Teamfähigkeit, Flexibilität und Motivation

Sie haben Interesse? Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftige Bewerbung!

Datum zveřejnění: 03-08-2018 10:06:00

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.