Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Skladnik, DE
Společnost Interim Süd Gmbh
oddělení
Kategorie Logistika a doprava
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah Od 30000 Kč měsíčně
Provoz Třísměnný provoz
Minimální vzdělání Základní
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 3
Datum zveřejnění 03-08-2018
Datum ukončení 02-10-2018
Země Česká republika
Kraj
Okres
Město / měst. část Nemecko, Wallersdorf 94522

My sme Interim Süd GmbH Personalna agentura v Nemecku, Wallersdorf 94522, hladame Skladnika. Mesacna mzda od 1.100€ Mesacne(28 200CZK) /Netto,+nadcasy, pracovne zmeny+ moznost preplatenie cestovnych nakladov.

Napln prace:

-nakladanie a vykladanie kamionov
-vnutropodnikovy transport tovaru
-zodpovednost za poriadok a dodrzanie terminu zasielky
-odoslanie objednaneho tovaru nasim zakaznikom
- kontrola zasielky a dokumentacia

Nutnostou je ovladanie Nemeckeho jazyka na urovni B1. Moznost komunikovat s Personalistkou v Ceskou jazyku na Tel.c: 0049 176 821 749 61 Pondelok az Stvrtok od 07:30 do 16:30 a v Piatok od 07:30 do 12:30

V pripade zaujmu posielajte zivotopise len v Nemckom jazyku na E-Mailovu adresu: wallersdorf@interim-zeitarbeit.de

Ihre Aufgaben:
Be- und Entladung von LKW und Containern
•Innerbetrieblicher Transport der Waren
•Sicherstellung der ordnungsgemäßen und termingerechten Verladung
•Beachtung der Ladungssicherungsvorschriften
•Auslieferung von bestellter Produktionsware an unsere Kunden
•Mithilfe bei der Fahrzeugentladung
•Übereinstimmung der Art der Ladung mit den Angaben in den Ladepapieren kontrollieren

Das bringen Sie mit:
•Sie sind im Besitz eines gültigen Gabelstaplerscheins und haben bereits Berufserfahrung als LKW-Fahrer (Wechselbrücke) gesammelt
•Erfahrungen im Lagerbereich wäre wünschenswert
•Fahrerlaubnis der Klasse CE und Begeisterung für das Fahren
•Module gem. Berufskraftfahrer-Qualifikations-Gesetz (BkrFQG)
•Einsatzbereitschaft, Gewissenhaftigkeit, körperlich Belastbarkeit sowie Verantwortungsbewusstsein
zeichnen Sie aus
•Teamgeist, Flexibilität und die nötige Belastbarkeit runden Ihr Profil ab

Sie haben Interesse? Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftige Bewerbung!

Datum zveřejnění: 03-08-2018 10:12:41

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.