Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Pracovnik (m,z) kvality
Společnost Interim Süd Gmbh
oddělení
Kategorie Kvalita a kontrola jakosti
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah Od 30000 Kč měsíčně
Provoz Třísměnný provoz
Minimální vzdělání Základní
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 3
Datum zveřejnění 03-08-2018
Datum ukončení 02-10-2018
Země Česká republika
Kraj
Okres
Město / měst. část Nemecko, Wallersdorf 94522

My sme Interim Süd GmbH Personalna agentura v Nemecku, Wallersdorf 94522, hladame Pracovnika (m,z) kontroly kvality. Mesacna mzda od 1.100€ Mesacne (28200CZK) /Netto,+nadcasy, pracovne zmeny+ moznost preplatenie cestovnych nakladov.

Napln prace:

-kontrola vyrobenych okennych casti podla kontrolnychkriterii a konecny montaz drevennych casti
-zasperovat neokontrolovane casti alebo poskodene
- kontrola dodacich listov

Nutnostou je ovladanie Nemeckeho jazyka na urovni B1. Moznost komunikovat s Personalistkou v Ceskou jazyku na Tel.c: 0049 176 821 749 61 Pondelok az Stvrtok od 07:30 do 16:30 a v Piatok od 07:30 do 12:30

V pripade zaujmu posielajte zivotopise len v Nemckom jazyku na E-Mailovu adresu: wallersdorf@interim-zeitarbeit.de

Wir suchen für unseren Kunden ab sofort motivierte Mitarbeiter in der Qualitätskontrolle m/w

Ihre Aufgaben:
•Kontrolle der Fensterelemente nach Qualitätskriterien in der Endmontage der Holzfensterfertigung
•Arbeitsplatz als Bestandteil der Holzfensterfertigung am Fließband
•Prüfung und Abgleich nach Vorgaben und Vollständigkeit anhand der Lieferscheine
•Sperren von nicht qualitätskonformen Produkten
•Erfassen von Abweichungen mittels Fehlerprotokollen während des Fertigungsprozesses
•Ausführen von Nacharbeiten (Oberfläche, Beschlag, usw.) bzw. Organisation von ggf. notwendiger Nacharbeit

Das bringen Sie mit:
•Ausbildung in einem technischen/handwerklichen Beruf
•Materialkenntnisse im Berreich Holz von Vorteil
•Tätigkeiten im Fensterbau oder vergleichbaren Berufen von Vorteil
•Technisches Verständnis, Lesen und Interpretieren von technischen Zeichnungen
•Eigeninitiative und Qualitätsbewusstsein
•Berufserfahrung im Berreich Qualitätskontrolle wünschenswert
•Durchsetzungsstärke und kommunikatives Verhalten
•Handwerkliches und technisches Geschick
•Teamfähigkeit, Flexibilität und Motivation
•EDV Kenntnisse (Word, Excel)

Datum zveřejnění: 03-08-2018 10:49:28

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.