Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Řidič - prodejce / skladník pro prodej náhradních dílů
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Logistika a doprava
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe Méně než 1 rok
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 10-01-2019
Datum ukončení 11-03-2019
Země Česká republika
Kraj Ústecký kraj
Okres 0
Město / měst. část Ústí nad Labem

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 28 let a zároveň patří mezi TOP společnosti v oboru. Předmětem činnosti je velkoobchod s náhradními díly pro nákladní, užitková a přípojná vozidla všech zahraničních značek.

Náplň práce:

· denní činnost ve skladu

· příjem + výdej zboží

· udržování skladu v systémovém + fyzickém pořádku

· aktivní rozvoz zboží k zákazníkovi dle plánovaných tras

· účast na inventurách

Požadujeme:

· vyučení v technickém směru - zakončené maturitou či výučním listem

· loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat

· znalost či praxe v oboru a zbožíznalství - podmínkou

· řidičský průkaz skupiny B

· dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet,…)

· komunikační schopnosti

· bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu

· smysl pro pořádek a zodpovědnost

· flexibilitu

Nabízíme:

· perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem

· práce v kolektivu

· možnost profesní seberealizace

· možnost zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání

· finanční ohodnocení a možnost profesního i platového růstu

Místo práce: Ústí nad Labem

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 10. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Datum zveřejnění: 10-01-2019 11:03:06

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.