Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Skladník
Společnost Top Recruit, s.r.o.
oddělení
Kategorie Administrativa
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah Od 20000 Kč - do 25000 Kč měsíčně
Provoz Třísměnný provoz
Minimální vzdělání Základní
Titul
Minimální praxe 1 rok (znalost práce s VZV)
Počet pracovních míst 2
Datum zveřejnění 27-02-2019
Datum ukončení 28-04-2019
Země Česká republika
Kraj Středočeský kraj
Okres Příbram
Město / měst. část Příbram

Český tvůrce koupelen hledá do svého týmu šikovného skladníka.

Náplň práce:

· Obsluha centrálního skladu výrobků a zboží s využitím manipulační techniky

· Výdej a příprava expedice podle dodacích listů

· Provádění inventur skladových zásob

Požadujeme:

· Střední vzdělání

· Praxe ve skladovém hospodářství výhodou

· Praktická znalost práce s VZV (možnost zajištění přezkoušení k oprávnění)

· Manuální zručnost, fyzická zdatnost

· Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita

· Ochota pracovat ve třísměnném provozu (Po – Pá)

Nabízíme:

· 120 Kč/hod nástupní mzda – navyšování po zapracování

· Po zapracování až 2500 Kč prémie za kvalitu

· 10 000 Kč náborový příplatek jednorázově (po 1 roce)

· 13., 14. a 15. Plat (po 1 roce)

· Závodní stravování (cena jídla 32Kč)

· 10% příplatek za případné víkendové směny, 100% za svátek, 25% za přesčasy, 50% za přesčasy o víkendu

· Možnost využití firemní ubytovny (2200Kč/m)

· Příspěvky na sportovní aktivity, kulturní akce, preventivní lékařská péče, atd.

Kde? Příbram

Nástup možný ihned

V případě zájmu kontaktujte Dominika Wilczeka, tel.: +420731866334, či na email: . Nebo odpovězte na inzerát přímo z Infojob.cz

Datum zveřejnění: 27-02-2019 11:51:41

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.