Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Skladník s ŘP sk. B - i bez praxe - zaučíme
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Logistika a doprava
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe Absolvent
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 15-03-2024
Datum ukončení 14-05-2024
Země Česká republika
Kraj Praha
Okres
Město / měst. část Praha 4 - Háje

ZKM Praha, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost a působíme na trhu již od roku 1991. Hlavní současnou aktivitou je realizace, nejen tradičních způsobů vytápění, ale také specializace na netradiční obnovitelné a ekologické zdroje vytápění jako jsou tepelná čerpadla, ohřev solární technikou, kondenzační kotle a rekuperační větrací jednotky.

Více informací o společnosti naleznete na www.zkmpraha.cz.

Náplň práce:

· příjem a výdej zboží a agenda s tím spojená

· zavážení materiálu na zakázky, vyzvednutí nakoupeného materiálu

Požadujeme:

· min. SOU - i bez praxe - zaučíme

· ŘP sk. B - PODMÍNKOU!!!

· znalost práce s PC - Internet, Word a Excel na uživatelské úrovni

· komunikativnost, samostatnost, iniciativu a odpovědnost

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Nabízíme:

· zajímavé zaměstnání v mladém kolektivu

· nejednotvárnou práci

· získání praxe

· mobilní telefon

Mzdové ohodnocení 25 000 - 33 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Místo práce: Květnového vítězství 2/85, Praha 4 - Háje

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ladman@zkm.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 603 198 631 - Jan Ladman.

Datum zveřejnění: 15-03-2024 12:08:50

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.