Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Technik / údržbář - Hotel Adria Praha
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Technika, elektrotechnika a vývoj
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 03-04-2024
Datum ukončení 02-06-2024
Země Česká republika
Kraj Praha
Okres 0
Město / měst. část Praha 1

ADRIA-NEPTUN, spol. s r.o.

ADRIA-NEPTUN, spol. s r.o. - ****Hotel Adria Praha - rodinná firma, zakládající si na tradiční firemní kultuře s více jak 30letou zkušeností v oboru hotelnictví a gastronomie.

Náplň práce:

· udržování technického zařízení hotelu a restaurace (vzduchotechnika, chlazení, topení apod.)

· údržba zařízení kuchyňského provozu, hotelových pokojů, kanceláří

Požadujeme:

· odborné vyučení bez maturity

· šikovnost a všestranná zručnost

· pečlivost

· schopnost poradit si v různých situacích a pracovat samostatně

· odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)

Výhodou:

· zkušenosti s hotelovým a restauračním provozem

· praxe

Nabízíme:

· práci na HPP - smlouva na dobu neurčitou

· zázemí stabilní české společnosti v centru Prahy

· směnný provoz krátký/dlouhý týden

· dvanáctihodinové pracovní směny

· zajímavé finanční ohodnocení

· závodní stravování

Mzdové ohodnocení 33 000 - 35 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Václavské náměstí 784/26, Praha 1

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: technik@adria.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 409 269 - Marcel Ichnatolya.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Datum zveřejnění: 03-04-2024 15:27:57

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.