Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Projektový manažer / manažerka (plánování, příprava a realizace teambuildingů) - Moderátor
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe Absolvent
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 15-04-2024
Datum ukončení 14-06-2024
Země Česká republika
Kraj Praha
Okres 0
Město / měst. část Praha 8 - Karlín

Jsme Catalyst Czech Republic a hledáme nového kolegu/kolegyni k přípravě a moderování teambuildingů.

Více informací o společnosti naleznete na www.catalystteambuilding.cz.

Náplň práce:

· plánování, příprava a realizace teambuildingů v ČR, ale také v dalších evropských zemích pro české i zahraniční skupiny od 10 do 1000+ osob

Požadujeme:

· min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy

· zkušenosti s moderováním a vystupováním před publikem

· pedagogické vzdělání a zkušenosti s HR výhodou

· komunikativnost, kreativitu

· počítačovou gramotnost (Word, Excel, základní grafické programy, příp. využívání AI)

· znalost AJ slovem i písmem

· smysl pro práci v týmu

Nabízíme:

· práci na ŽL

Mzdové ohodnocení od 50 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Praha 8 - Karlín

Termín nástupu: k 1. 5. 2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jakub@catalystteambuilding.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 775 867 461 - Jakub Škorík.

Na tuto pracovní pozici můžete reagovat pouze do 15. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Datum zveřejnění: 15-04-2024 09:35:19

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.