Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Výzkumný pracovník / pracovnice v oboru mikrobiologie vody
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Věda a výzkum
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Vysokoškolské
Titul
Minimální praxe Absolvent
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 15-04-2024
Datum ukončení 14-06-2024
Země Česká republika
Kraj Praha
Okres 0
Město / měst. část Praha 6

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Odbor analýz a hodnocení složek životního prostředí VÚV TGM, v. v. i., pracoviště Praha hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Výzkumný pracovník / pracovnice v oboru mikrobiologie vody.

Více informací o společnosti naleznete na www.vuv.cz.

Náplň práce:

  • mikrobiologické analýzy všech typů vod v systému akreditované laboratoře
  • detekce mikrobiologických agens s využitím molekulárně-biologických metod
  • terénní práce - odběry vzorků vod a jiných matric
  • řešení výzkumných projektů
  • publikační činnost

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru mikrobiologie nebo molekulární biologie
  • počítačové dovednosti (MS Office - Excel, Word)
  • znalost AJ
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, spolehlivost, analytická zručnost, aktivita, stabilita

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
  • 5 - 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: možný od května 2024

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis k rukám RNDr. Hany Zvěřinové Mlejnkové, Ph.D. (vedoucí Oddělení mikrobiologie vody a hydrobiologie) na emailovou adresu hana.mlejnkova@vuv.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Datum zveřejnění: 15-04-2024 15:24:13

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.