Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Provozní technik
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Technika, elektrotechnika a vývoj
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 27-03-2024
Datum ukončení 26-05-2024
Země Česká republika
Kraj Olomoucký kraj
Okres Olomouc
Město / měst. část Olomouc

Zahradnické centrum Florcenter Olomouc

Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce bavila a přinášela radost.

Více informací o společnosti naleznete na www.florcenter.cz.

Náplň práce:

· pomoc při zajištění materiálu a služeb pro údržbu skleníků a budov

· řízení kolektivu 5-ti údržbářů - zadávání a kontrola vykonané práce

· zajištění agendy hlášení pro statistický úřad, vyprodukovaných odpadů, odběry vod, spotřeby paliv, pravidelné revize, BOZP+PO apod.

· zajištění kontroly chodu kotelny a automatiky řízení klimatu skleníků

Požadujeme:

· řidičský průkaz sk. B

· spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

· schopnost organizace práce

· znalost prací v údržbě - vodo-instalo, zámečnické práce, elektroúdržba, automatika…

· elektro zkušenosti, případně osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/78 Sb.)

Výhodou:

· práce s vysokozdvižným vozíkem

Nabízíme:

· práci na HPP - jednosměnný provoz / 8 hodin

· zajímavá pestrá tvůrčí práce

· dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní firmy

· férové pracovní podmínky

· firemní benefity

· možnost profesního růstu

· motivující finanční ohodnocení

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jiri.komzak@florcenter.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 774 444 550 - Ing. Jiří Komzák.

Platnost inzerátu končí 27. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Datum zveřejnění: 27-03-2024 11:27:32

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.