Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Informace o společnosti
Informace o společnosti
  LARS Chemie, spol. s r.o.
Zobrazit všechny pracovní pozice
Webové stránky www.LARS.cz
Jméno kontaktní osoby Z. Strmiska
Kontaktní e-mail z.strmiska@lars.cz
Kontaktní telefon +420 739 266 142
Ulice Radlas 5
Sídlo Brno-město, Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika, 602 00
Kategorie Výroba a průmysl
Kontaktní telefon +420 739 266 142
Kontaktní fax
Velikost firmy 120
Počet zaměstnanců 120
Popis společnosti

Jsme ryze českou společností s vlastníky aktivně se podílejícími na jejím řízení. Historie firmy sahá do roku 1995. Mezi naše zákazníky patří přední firmy z oblasti elektrotechniky, automobilového, leteckého, stavebního či nábytkářského průmyslu, strojírenství, lékařství apod. Díky strategicky zvolené poloze v centrální Evropě umíme nabídnout služby s minimem logistických nákladů.

S našimi zákazníky se aktivně podílíme na řešení požadavků od designové fáze do konečné realizace. Aktivně pracujeme na projektech výzkumu a vývoje v oblasti implementace nových technologií s orientací na životní prostředí a legislativní požadavky.

Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.