Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Informace o společnosti
Informace o společnosti
  3dot a.s.
Zobrazit všechny pracovní pozice
Webové stránky www.tridot.cz
Jméno kontaktní osoby Eva Kučerová
Kontaktní e-mail kucerova@tridot.cz
Kontaktní telefon 777848697
Ulice Nádražní 25
Sídlo Hrušovany u Brna, Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika, 66462
Kategorie Média, reklama a PR
Kontaktní telefon 777848697
Kontaktní fax
Velikost firmy střední
Počet zaměstnanců 20
Popis společnosti

O firmě Naše společnost byla založena v roce 2006 jako centrum digitálních tiskových technologií a od počátku prochází dynamickým vývojem. Díky technologickému vybavení a vytvořením vlastního grafického studia jsme se stali kreativní full servisovou společností s vlastním grafickým studiem schopnou komplexně realizovat Vaše zakázky.
Samozřejmostí je možnost využití služeb našeho instalačního týmu včetně naší vlastní montážní plošiny a horolezců. Prioritou a hlavní devizou společnosti je kvalita používaných materiálů, důraz na profesionální přístup k Vám, našim klientům a neustálé sledování nejnovějších trendů v oboru. Standardně potiskujeme veškeré dostupné rolové materiály až do šíře 5 metrů a deskové materiály až do formátu 250x300cm. V současné době disponujeme tímto strojovým vybavením: solventní a mild solventní tisk - HP Scitex XL1200 5+; HP Scitex XL1200 3+;   UV tisk – UVISTAR PRO8, Océ Arizona 250 GT; Océ Arizona 250 GT roll to roll option; Océ Arizona 350 XT White & roll to roll option; ColorSpan DisplayMaker 72uvx; tisk latexovými inkousty ekologická tiskárna HP Designjet L25500; tisk vodou ředitelnými inkousty HP Designjet Z6100; tekutá laminace – Kuendo Supra Coater 3300; laminace za tepla a studena – Neschen HotLam TH 1600; řezací plotter Summa S Class T 160; svařování bannerů – Triad Sinclair; Leister Unimat V. Nevyhýbáme se ani specialitám, jako je například přímý potisk CD a přebalů. Jako jedna z mála společností na trhu jsme schopní realizovat opravdu velkoplošný lentikulární tisk tedy optickou reklamu. Náš instalační tým je schopen splnit Vaše nejnáročnější zadání od polepu výloh, celopolepu vozidel až po instalaci náročných outdoorových aplikací pomocí vlastní montážní plošiny. Náš obchodní tým je Vám stále k dispozici pro hledání optimální varianty. Zkuste to a uvidíte. S námi řešení vždy najdete.

Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.