Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Lékař / lékařka - odbornost INTERNA (vnitřní lékařství) a ENDOKRINOLOGIE - možnost ubytování
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru: Částečný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Vysokoškolské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 18-03-2024
Datum ukončení 17-05-2024
Země Česká republika
Kraj Praha
Okres 0
Město / měst. část Praha 9

Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek je největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.

Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Více informací o poliklinice naleznete na www.poliklinikaprosek.cz.

Náplň práce:

· poskytování léčebně preventivní péči v rámci své odbornosti

Požadujeme:

· specializovaná způsobilost - dle zákona č. 95/2004 Sb.

· čistý trestní rejstřík

Vhodné i pro důchodce, věk není rozhodující.

Nabízíme:

· výše kratšího úvazku (2 - 3 dny v týdnu) a rozvržení pracovní doby dohodou.

· náborový příspěvek až 100 000 Kč

· možnost přidělení služebního bytu, eventuálně zajištění ubytování

· přátelský kolektiv

· pracoviště v blízkosti metra

· podpora vzdělávání

Benefity - např.: příspěvek na stravování, penzijní připojištění očkování, kulturu. 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotní volno. Benefitní karta na volnočasové aktivity

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Kontakty:

Prchalová Olga, personální odd.

tel.: 266 010 106

Nabídky (profesní životopis) zasílejte na e-mail: prchalova.o@poliklinikaprosek.cz.

Datum zveřejnění: 18-03-2024 16:11:28

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.