Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Personalista / personalistka
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Personalistika a lidské zdroje
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe 3 roky
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 02-04-2024
Datum ukončení 01-06-2024
Země Česká republika
Kraj Středočeský kraj
Okres Kolín
Město / měst. část Konárovice

MediTox s.r.o.

Jsme soukromá, nezávislá, smluvní výzkumná organizace zabývající se preklinickým vývojem a výzkumem, poskytující komplexní toxikologický servis v oblasti humánních a veterinárních léčiv, biopreparátů, chemických a agrochemických látek a přípravků.

Více informací o společnosti naleznete na www.meditox.eu.

Náplň práce:

· vedení kompletní personální agendy (cca 40 zaměstnanců)

· příprava pracovních smluv a dohod, mzdových výměrů, podkladů pro zpracování mezd

· fakturace

· skladové uzávěrky

· bankovní převody

· vedení a účtování pokladny

· evidence grantů

· spolupráce s úřadem práce a zdravotními pojišťovnami

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání

· praxe mim. 3 roky

· znalost personální legislativy

· znalost práce na PC

Výhodou:

· znalost účetnictví vč. mzdového

Nabízíme:

· zajímavou práci ve velmi perspektivním oboru toxikologie v oblasti léčiv v sehraném a příjemném týmu menší firmy, seriózní prostředí

· odměnu dle zkušeností

· zaměstnanecké výhody (dovolená 5 týdnů, stravování - příspěvek zaměstnavatele, možnost příspěvku na dopravu,…)

· pracovní doba 7.00 - 15.00 h - pracovní fond 7,5 h/den - jednosměnný provoz

Mzdové ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč/měsíc (dle zkušeností).

Místo práce: Konárovice - okres Kolín

Termín nástupu: říjen 2024 / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zabsky@meditox.eu

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Datum zveřejnění: 02-04-2024 10:20:14

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.