Aktuální umístění: Nejnovější pracovní místa > Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Číšník / servírka - Broumov
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Služby
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 05-04-2024
Datum ukončení 04-06-2024
Země Česká republika
Kraj Královehradecký kraj
Okres Náchod
Město / měst. část Broumov

VEBA hotel resort v Broumově

Restaurace, kavárna, salónek, letní terasa, gril, ubytování a wellness v malebném prostředí.

Více informací o společnosti naleznete na www.hotelveba.cz.

Náplň práce:

· obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty

· zodpovědnost za udržování čistoty v restauraci a přilehlých prostorách, kompletní příprava pracoviště

· přehled o aktuálním stavu skladových zásob na přiděleném pracovišti, spolupráce při pravidelných inventurách

Požadujeme:

· vyučení nebo maturita v oboru servírka/číšník, hotelnictví

· základní znalost AJ

Výhodou:

· znalost dalšího světového jazyka

· praxe v oboru

Nabízíme:

· práci na HPP - doba neurčitá po 1 roce

· 12hodinové směny, krátký a dlouhý týden

· výkonnostní odměny, pololetní odměny při splnění podmínek

· příspěvek na penzijní připojištění nebo životní investiční pojištění po zkušební době

Místo práce: Broumov - okres Náchod

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.hartwichova@veba.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 491 502 154 - Jana Hartwichová.

Datum zveřejnění: 05-04-2024 13:56:40

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.