Aktuální umístění: Vyhledávání podle oboru > Práce Seznam podle kategorie >Zobrazit Job
Informace o úloze
  Název Projektový manažer / manažerka - mzda až 75 000 Kč/měsíc + náborový příspěvek 50 000 Kč
Společnost JOBSYSTEM s.r.o.
oddělení
Kategorie Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Středoškolské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 08-04-2024
Datum ukončení 07-06-2024
Země Česká republika
Kraj Olomoucký kraj
Okres Přerov
Město / měst. část Hranice VII - Slavíč - okres Přerov

Společnost MORKUS Morava s.r.o. působící v oblasti výstavby ocelových konstrukcí, montovaných hal, demolicí, smaltovaných nádrží, sil a zásobníků hledá uchazeče či uchazečku na pozici projektový manažer. Společnost se zaměřuje na generální dodávky stavebních děl, jejich modernizaci či rekonstrukci, a realizuje tyto stavební práce pro soukromé investory, státní organizace či soukromé osoby.

Více informací o společnosti naleznete na www.morkus-morava.cz.

Náplň práce:

· vedení projektu od podpisu až po předání zákazníkovi

· reporting vedení společnosti

· tvorba a dodržování harmonogramu projektu

· komunikace v rámci firmy i se zákazníkem

· účast na kontrolních dnech

· dodržování finančního plánu projektu

· kontrola chodu projektu v terénu

· vyhodnocování výběrových řízení

· příprava a tvorba předávací dokumentace

Požadujeme:

· SŠ/VŠ stavebního nebo strojírenského zaměření

· zkušenosti s vedením projektů (ocelové konstrukce a haly výhodou)

· technické myšlení, proaktivní přístup

· schopnost orientace ve výkresové dokumentaci/projektové dokumentaci

· chuť se učit a dlouhodobě se podílet na našich projektech

· odolnost vůči stresu

· samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, komunikativnost

· schopnost motivovat projektový tým

· organizační schopnosti

· práce na PC, MS Office - Word, Excel, Outlook

· ŘP skupiny B

· čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

· zázemí tuzemské společnosti

· možnost podílet se na unikátních projektech, především pro tuzemské zákazníky

· 5 týdnů dovolené

· pružnou pracovní dobu (pevná část od 8:00 do 14:00)

· možnost občasné práce z domova

· přátelský kolektiv

· notebook, služební telefon

· v případě časté práce v terénu možnost využití služebního automobilu i pro soukromé účely

· firemní akce (fotbal, autokros atd.)

· práce na HPP na dobu neurčitou

Hrubá mzda 55 000 - 75 0000 Kč/měsíc (dle zkušeností)

· náborový příspěvek 50 000 Kč vyplacený po odpracovaném 1. roce ve firmě

· možnost dalšího individuálního ohodnocení na základě dosažených pracovních výsledků

Místo práce: Slavíč 125, 753 61 Hranice VII - Slavíč - okres Přerov

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: veronika.oralova@morkus-morava.cz

Datum zveřejnění: 08-04-2024 13:50:52

Přidat do košíku
Prodáváme 10000 bílých, červených a růžových vín světa, vinotéky, šampaňské, stojany, sklenice. Lze ochutnat moravská vína Ryzlink vlašský, rýnský, Müller Thurgau, Veltlínské zelené i červené, Pálava, Frankovka, Cabernet sauvignon růžové, moravské Chardonnay šumivé, Rulandské šedé, bílé, modré ledové, Modrý Portugal, slámové, champagne suché. Dovážíme vína z Francie, nejen z Bordeaux, Chile, Itálie, Argentiny, Austrálie, portské. Dárková balení schovají karafu, otvírák, skleničky, stojan i regál.